Archive for azaroa, 2011

AHOTSENEA bete egin da. Egunero 19 aurkezpen, bost egunetan 95

Asteazkena, azaroa 16th, 2011

Abenduaren 4an, igandean

ORDUA

SORTZAILEA

FORMATOA

10:30

AURKEZPENA: Edorta Jimenez, Gerediaga elkartea, EIE eta Esan Ozenki 1991-2001 KD-DVDaren aurkezpena

AURKEZPEN-SOLASALDIA

11:00

Izate

ZUZENEKOA

11:30

Alberdania-Erein. Batera saileko liburuak

AURKEZPEN-SOLASALDIA

12:00

Yolanda Arrieta

ZUZENEKOA

12:30

Xabier Mendiguren Elizegi

AURKEZPEN-SOLASALDIA

13:00

Pako Sudupe

AURKEZPEN-SOLASALDIA

13:30

Leire Bilbao

ZUZENEKOA

14:00

Fernando Morillo

AURKEZPEN-SOLASALDIA

14:30

Igor Arzuaga & Luis Vil

ZUZENEKOA

15:00

Lehiotikan

AURKEZPEN-SOLASALDIA

15:30

Napoka Iria

ZUZENEKOA

16:00

Asisko Urmeneta eta Edorta Barruetabeña:Gartxot

AURKEZPEN-SOLASALDIA

16:30

Ain 1

ZUZENEKOA

17:00

Iñigo Aranbarri

AURKEZPEN-SOLASALDIA

17:30

Esne Beltza

ZUZENEKOA

18:00

Gose + Bide Ertzean (Gerrako Ipuinak liburua eta Noiz arte justiziarik gabe CDaren aurkezpena, dena batera)

ZUZENEKOA

18:30

Siroka

ZUZENEKOA

19:00

Ruper Ordorika

AURKEZPEN-SOLASALDIA

19:30

Jare

ZUZENEKOA

ABENDUAREN 5ean, astelehenean

RDUA

SORTZAILEA

FORMATOA

10:30

Euskaraz bizi nahi dut liburuaren aurkezpena

AURKEZPEN-SOLASALDIA

11:00

Entzun! Diska-liburua eta atari berria

ZUZENEKOA

11:30

Ze esatek. DVDaren aurkezpena

AURKEZPEN-SOLASALDIA

12:00

Gerardo Markuleta

AURKEZPEN-SOLASALDIA

12:30

Denonartean liburuak ( Inma Errea)

AURKEZPEN-SOLASALDIA

13:00

Xabier Artola

AURKEZPEN-SOLASALDIA

13:30

Solte

ZUZENEKOA

14:00

Haladzipo

AURKEZPEN-SOLASALDIA

14:30

Parradust Ceol Project

ZUZENEKOA

15:00

Daniel Landart

AURKEZPEN-SOLASALDIA

15:30

The Sparteens

ZUZENEKOA

16:00

Joseba Lozano

AURKEZPEN-SOLASALDIA

16:30

Fiacrhas

ZUZENEKOA

17:00

Oihana Esquirol Picabea

AURKEZPEN-SOLASALDIA

17:30

Petti eta Xabi

ZUZENEKOA

18:00

Gaizka Zabarte

AURKEZPEN-SOLASALDIA

18:30

Markos Untzeta

ZUZENEKOA

19:00

Azaletatik sustraietara ( Askoren artean)

AURKEZPEN-SOLASALDIA

19:30

Patta eta sendaezinak

ZUZENEKOA


Abenduaren 6an, asteartean

ORDUA

SORTZAILEA

FORMATOA

10:30

Kepa Larrea

AURKEZPEN-SOLASALDIA

11:00

Lain

ZUZENEKOA

11:30

Martin Etxeberria

AURKEZPEN-SOLASALDIA

12:00

Josu Unzueta Ajuria eta Iraia Okina

ZUZENEKOA

12:30

Ortzadar ( Unai Elorriaga eta Irati Jimenezen artikuluen bilduma)

AURKEZPEN-SOLASALDIA

13:00

Ataramiñe

AURKEZPEN-SOLASALDIA

13:30

Basaki

ZUZENEKOA

14:00

Jeremias Erro

AURKEZPEN-SOLASALDIA

14:30

Bertan bera

ZUZENEKOA

15:00

Tere Irastortza eta Jose Angel Irigaray

AURKEZPEN-SOLASALDIA

15:30

Anai arrebak

ZUZENEKOA

16:00

Goizalde Landabaso

AURKEZPEN-SOLASALDIA

16:30

Aingeru Gorrotxategi

ZUZENEKOA

17:00

Asel Luzarraga

AURKEZPEN-SOLASALDIA

17:30

Eratu

ZUZENEKOA

18:00

Matxura

AURKEZPEN-SOLASALDIA

18:30

Hutsa

ZUZENEKOA

19:00

Lutxo Egia.

AURKEZPEN-SOLASALDIA

19:30

Hesian

ZUZENEKOA

Abenduaren 7an, asteazkenean

ORDUA

SORTZAILEA

FORMATOA

10:30

“Xabier Lete zuzenean, azken kontzertua” Joxeanjel Arbelaitz eta Joxan Goikoetxea

AURKEZPEN-SOLASALDIA

11:00

Andoni Ercilla group

ZUZENEKOA

11:30

Juan Gorostidi

AURKEZPEN-SOLASALDIA

12:00

Miriam Luki eta Concetta Probanza

ZUZENEKOA

12:30

inazio Mugika Iraola

AURKEZPEN-SOLASALDIA

13:00

Martin Larralde (Eneko barberena)

AURKEZPEN-SOLASALDIA

13:30

Antton

ZUZENEKOA

14:00

Xabier Suobelet

AURKEZPEN-SOLASALDIA

14:30

Lisabo

AURKEZPEN-SOLASALDIA

15:00

Antonio Casado da Rocha eta Fito Rodriguez

AURKEZPEN-SOLASALDIA

15:30

Jupiter Jon

AURKEZPEN-SOLASALDIA

16:00

Fito Rodriguez

AURKEZPEN-SOLASALDIA

16:30

Rafa Rueda

ZUZENEKOA

17:00

Berri Txarrak

AURKEZPEN-SOLASALDIA

17:30

Rapherria

ZUZENEKOA

18:00

Harkaitz Cano

AURKEZPEN-SOLASALDIA

18:30

Su Ta Gar

ZUZENEKOA

19:00

Mikel Markez

AURKEZPEN-SOLASALDIA

19:30

Nevermind people

ZUZENEKOA

Abenduaren 8an, ostegunean

ORDUA

SORTZAILEA

FORMATOA

10:30

Mumia Abu Jamalen aldeko irakurtaldia

AURKEZPEN-SOLASALDIA

11:00

Inconexia

ZUZENEKOA

11:30

Mitxelko Uranga

AURKEZPEN-SOLASALDIA

12:00

Estankona

ZUZENEKOA

12:30

Xipri Alberbide

AURKEZPEN-SOLASALDIA

13:00

Trukean. Literatura Eskola

AURKEZPEN-SOLASALDIA

13:30

Itziarren semeak

ZUZENEKOA

14:00

Eñaut Etxamendi

AURKEZPEN-SOLASALDIA

14:30

Igela liburuak

AURKEZPEN-SOLASALDIA

15:00

Josu Jimenez Maia

AURKEZPEN-SOLASALDIA

15:30

Odd Heathenish

ZUZENEKOA

16:00

Inoren Ero Ni

AURKEZPEN-SOLASALDIA

16:30

Txoribigun

ZUZENEKOA

17:00

Telezailak: Askoren artean

AURKEZPEN-SOLASALDIA

17:30

Xabier Montoia

ZUZENEKOA

18:00

BILADI HADI,Hamaika begirada Palestinari Euskal Herritik liburua

AURKEZPEN-SOLASALDIA

18:30

Topeka

ZUZENEKOA

19:00

Zamorako apaiz presondegia: Askoren artean

AURKEZPEN-SOLASALDIA

19:30

Klak!son

ZUZENEKOA